Podstawowe produkty dla domu inteligentnego w Twoim salonie

Udostępnij

Jest wiele myśli, które wkładamy do naszego domu i jednym z naszych głównych celów jest zapewnienie, że nasz salon jest idealny zarówno dla nas, jak i dla naszych gości. Może nadszedł czas, aby go trochę poprawić, zachowując jednocześnie kontrolę nad stylem wystroju wnętrza. Te inteligentne produkty domowe subtelnie przekształcą Twój salon w inteligentniejszą i bardziej podwyższoną przestrzeń, która sprawi, że relaks będzie o wiele łatwiejszy.

1. Dodaj trochę nowego ciepła dzięki zestawowi inteligentnego światła Philips Hue Smart Light Kit.

Oświetlenie jest kluczem do tego, aby Twój pokój dzienny stał się miejscem uspokajającym i przytulnym, którym chcesz, aby był. Niezależnie od tego, czy chcesz dodać cieplejsze odcienie, czy też rozświetlić swój pokój aż szesnastoma milionami różnych kolorów i odcieni, inteligentne światło Philips Hue Smart Light nie jest zwykłą żarówką. Ciesz się włączaniem świateł z wygodnej kanapy, ponieważ możesz kontrolować te inteligentne żarówki za pośrednictwem smartfonu lub tabletu, który łączy się z Alexa Voice Control, Apple HomeKit i Google Assistant.

2. Utrzymuj czystszą przestrzeń niż kiedykolwiek dzięki Roombie.

Najgorsze jest to, że kiedy dostaniemy ten tekst w ostatniej chwili, że nasz przyjaciel jest w drodze i nie będziemy nawet w domu w czasie, aby odkurzyć nasz salon. Nie trzeba się już spieszyć, ponieważ iRobot Roomba Robot Vacuum całkowicie uratował dzień. Ten inteligentny odkurzacz to absolutna konieczność, ponieważ łączy się z siecią Wi-Fi, co pozwala zaplanować jego samodzielne wykonanie zadania odkurzania za pomocą dotyku dłoni w każdej chwili. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację Roomba i możesz już iść. Niech Roomba powita Cię w domu z najczystszą podłogą w salonie, jaką do tej pory widziałeś, wyposażoną w 3-stopniowy system czyszczenia, podwójną szczotkę wielopowierzchniową i inteligentne czujniki, które zapewniają, że dotrze do każdego możliwego kąta. Zarówno Alexa i Google Assistant kompatybilne, niech Roomba zrobić pracę, podczas gdy ty usiąść i zrelaksować się.

3. Niech BOND pomoże ci pozostać w twoim przytulnym miejscu.

Odprężenie jest tym, do czego służy salon, a konieczność powrotu w górę i w dół lub wiercenie w celu znalezienia pilota wentylatora nie jest. Jedną z najbardziej irytujących rzeczy jest to, że gdy robi się zbyt gorąco, a następnie trzeba wstać z przytulnej sofy, aby włączyć wentylator lub kominek. Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz się już ruszać z miejsca dzięki inteligentnemu systemowi automatyki domowej BOND. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć BOND i po podłączeniu do swoich wentylatorów lub kominka, cieszyć się sterowaniem głosem, które jest włączone Alexa i Google. Aktywuj swoje prędkości wentylatora i światła za pomocą smartfonu i zastąp wszystkie irytujące piloty, które masz w pobliżu!

4. Łatwe sterowanie urządzeniami z telefonu komórkowego

Po prostu Twoje życie i wystrój salonu z tym eleganckim i kompaktowym eleganckim gniazdem wypoczynkowym! Łatwo zaplanuj, kiedy chcesz, aby urządzenia w salonie były włączane lub wyłączane za pomocą smartfonu lub zestawu głośnomówiącego. Kiedy nadszedł czas, aby wyłączyć światła na czas filmu, twój głos jest twój rozkaz, jak to inteligentne gniazdo jest zarówno Alexa i Google włączone. Bonus: to niezwykle fajne gniazdko może nawet chronić Twój dom, gdy jesteś poza domem, dzięki trybowi "away", który włącza wyświetlacz losowych świateł, które oszukają potencjalnych intruzów, aby pomyśleć, że jesteś naprawdę w domu. Jeśli martwisz się, że zostawiłeś coś w innym pomieszczeniu, nie martw się już, ponieważ możesz sterować swoimi urządzeniami z dowolnego miejsca.

5. Przekształć swój salon za pomocą sonos Smart TV Sound Bar

Co jest z idealną nocą filmową lub imprezą? Sygnał dźwiękowy, z którego można odtwarzać wszystko. Na szczęście, Sonos Beam Compact Smart TV Soundbar pozwoli przekształcić salon w inteligentny teatr domowy (lub klub nocny), ponieważ jest całkowicie zdalny i zapewnia dźwięk, który wypełni cały salon. Odtwórz swoje ulubione przeboje z całego pokoju, ponieważ łączy się on w pary z dowolnym smartfonem lub poproś Alexa o przewinięcie z powrotem do ulubionej sceny filmowej z tym soundbar.

6. Declutter With The Homepod Charging Stand (Deklutter z ładowarką domową)

Posiadanie wszystkich przedmiotów leżących w pobliżu może zająć miejsce, którego potrzebujesz na inne niezbędne rzeczy. Nie wspominając już o tym, że układanie wielu przewodów w celu naładowania wszystkich inteligentnych produktów również nie jest atrakcyjne. Zmień to za pomocą wielofunkcyjnej podstawki Smart Homepod Stand. Elegancki i subtelny, umieść swój ulubiony głośnik na wierzchniej warstwie, aby Twoje melodie działały podczas ładowania smartfonu, Airpodów i inteligentnego zegarka dzięki szybkiej stacji ładowania 2 w 1.

7. Ditch The Aux Cord with The Echo Plus

Jeśli starasz się przekształcić swój pokój dzienny w najbardziej inteligentny dom, przede wszystkim, nadszedł czas, aby wyrzucić kabel pomocniczy i uzyskać głośnik, który zrobi dla Ciebie praktycznie wszystko. Łatwo sparować wszystkie urządzenia z Echo Plus i poprosić daleko z Alexa-obsługiwane voice-command funkcji, aby grać swojego ulubionego artysty, włączyć dźwięk, przyciemnić światła, powiedzieć ci pogoda ....lista idzie dalej. Ciesz się pełnym systemem dźwięku przestrzennego z wyraźnym wokalem i dynamicznym basem Echo Dot. W trzech różnych odcieniach, Echo Dot na pewno zmieści się w każdym schemacie kolorystycznym, który masz na sobie.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz