Niesamowite konsole na płyty winylowe, aby wyobrazić sobie na nowo przestrzeń życiową

Udostępnij

Po zaokrągleniu w górę 12 alternatyw dla Ikea do przechowywania winylu, zwracamy naszą uwagę na wspaniały (i dość drogi) świat konsoli obrotowych.

W 1965 r. "Marriage on the Rocks" Frank Sinatra i Dean Martin byli świadkami (spoiler: w oddzielnych scenach, ale w tej samej firmie) słuchania nagrań na kulistej, kosmicznej kapliczce audio. W tamtych czasach, konsola stereofoniczna była uosobieniem kawalerskiej podkładki chłodzącej, najlepszym eksponatem w salonie. Estetyka była jednak tylko połową historii, te utwory audio znane były również z bogatego, ciepłego brzmienia i mocy.

W ostatnich latach pojawiły się firmy, których produkty sięgają złotej ery konsoli obrotowych. Na samym szczycie, utwory te obejmują odtwarzacze audiofilskie, wzmacniacze na zamówienie, głośniki i niestandardową elektronikę. Oczywiście nie są one tanie, ale zrewolucjonizują Twoje wrażenia słuchowe, nie wspominając już o Twoim salonie.

Na drugim końcu spektrum, dostajesz pocisk bez sprzętu. Te opcje przyjazne dla równowagi bankowej mogą nie krzyczeć tak głośno, ale z pewnością zrobią wszystko, aby wprowadzić ustawienia pod jednym dachem.

Od dyskretnych stanowisk all-in-one po stoliki z kawą obrotową i "Living Cube" - wybraliśmy 10 nowych konsol do odtwarzaczy płyt, które pozwolą na przemyślenie ustawień.

Stacja obrotowa (Phono Line)

Zero Freitas-wannabes nie wygląda teraz. Ta dinky, podstawowa konsola all-in-one jest idealna do minimalizacji powierzchni zajmowanej przez stopy. Dzięki dwóm specjalnie rozstawionym półkom, stojak może pomieścić do 200 płyt lub 100 płyt i duży wzmacniacz. Twój stół obrotowy znajduje się na górze, a poniżej miejsce na aplikacje i akcesoria. Będziesz musiał znaleźć miejsce na głośniki, ale jest tam haczyk do powieszenia słuchawek i "teraz obracające się rowki", aby wyświetlić okładkę albumu.

Konsola medialna z drewna szarańczy

Spójrzmy prawdzie w oczy, winyl i druty mogą być ohydną kombinacją. Jeśli lubisz feng shui w salonie, musisz mieć możliwość ukrywania się - tam właśnie znajduje się drewniana szafka Locusta. Cztery półki (trzy na płyty i wzmacniacz, jedna dedykowana dla Twojego pokładu) mogą być schowane za przesuwanym panelem. Zgrabna pokrywa otwiera stół obrotowy i zaokrągla tył, wycięcia zapobiegają widoczności brzydkich kabli. Za harmonijne otoczenie.

Krajowy 7

Klasyczny element francuskiego designu new wave, magazynek Nationale 7 mieści 12" i 7", posiada klapkę, która zapewnia łatwy dostęp i zintegrowaną przestrzeń dla wzmacniaczy i przedwzmacniaczy. Wystarczająco duży, aby pomieścić większą kolekcję, głośniki i pokład, jego czysty styl cięcia kiwa głową do lat 50-tych, nie dając się złapać w kicz. Très beau.

LP-H Record & stereo console (Wax Rax)

Jeśli drewno to nie twoja sprawa, Wax Rax może być dla ciebie. Metalowy system segregatorów dla minimalistów z uchem dla monochromu, urządzenie to zapewnia miejsce dla Twojego wzmacniacza i gramofonu, a pionowe układanie w stosy pod koszykiem z klapkami ułatwia dostęp do niego. Funkcjonalne, jeśli trochę sterylne, myślę raczej o przemyśle niż o szyku biurowym.

Konsola odtwarzacza płyt gramofonowych (Cush)

To, jak zamienili karton w tę konsolę, jest poza nami. Chętnie byśmy go pokochali. Wykończone pięknym orzechowym tłem i panelami tylnymi, odtwarzaczem płyt, sprzętem audio, głośnikami i ładnie zwymiarowaną kolekcją płyt w takim samym miejscu jak Lego. Za prawym głośnikiem ukryta jest również sekretna komora, jeśli chcesz coś schować....

Komentarze (0)

Zostaw komentarz