Sypialnie w stylu francuskim

Udostępnij

Użyj mebli w stylu epoki, kojących odcieni i bajecznych rozkwitów, aby modyfikować tres chic sypialnie, które szczycą się zdecydowanie wiejskim francuskim powietrzem.

Sypialnie w stylu country French odzwierciedlają wielowiekową historię, osobiste upodobania i zmontowany przez czas urok. Przestrzenie urządzone w tym stylu z radością mieszają rdzawe i wypolerowane patyny, niuanse starego i nowego świata oraz delikatne i szorstkie tekstylia. Rezultatem są charakterystyczne sypialnie w stylu country French, które są elegancko niedopowiedziane, harmonijnie nasycone i komfortowo kobiece. Choć każda przestrzeń ma swój indywidualny charakter, w sypialniach w stylu country French często pojawiają się podobne elementy. Oto jak możesz przełożyć te charakterystyczne elementy na swoją własną interpretację stylu francuskiego.

Przejrzyj nasze najlepsze francuskie sypialnie w stylu country.

Palety kolorów

Krajowe francuskie palety sięgają od wesołych prowansalskich schematów i jasnych żółto-niebieskich kombinacji do dramatycznych czarno-białych par i spokojnie bladych neutralnych. Podobnie jak w przypadku innych stylów sypialni, dzisiejsze sypialnie w stylu country French przybierają spokojny obrót: Niskie schematy kolorów po cichu wchodzą do gry, aby podkreślić wyposażenie i promować relaks. Budując sypialnię w stylu country French, zacznij od granic. Włącz kolorowo myte ściany gipsowe, lub pokryj ściany w toile- lub damask-pattern papiery. Gdziekolwiek to możliwe, dodaj ręcznie ciosane belki, połóż podłogi z odzyskanego drewna lub naturalnego kamienia i zainstaluj znaczące formy z prostymi profilami, aby nadać nowym przestrzeniom poczucie wieku. Ogranicz liczbę architektonicznych zdobień i kolorów na ścianach, podłogach i sufitach, aby stworzyć poczucie spokoju. Przede wszystkim, kraj francuski nigdy nie jest zbyt wybredny.

Łóżka w stylu country French

Czy to rustykalne, kolorowo malowane, czy też ozdobnie rzeźbione, łóżka odgrywają główną rolę w sypialniach w stylu country French. Poszukaj zabytkowych i reprodukcyjnych łóżek z drewna lub żelaza, które charakteryzują się krągłymi wezgłowiami i podnóżkami, wykończonymi w fetching lub eleganckich tkaninach tapicerskich. Łóżka z czterema słupkami i baldachimem to również dobre opcje dla francuskich sypialni. Pamiętaj, aby przynieść w okresie przechowywania kawałki, takie jak armoires, skrzynie na koce, kufry wiklinowe, etażerki i komody, aby pogłębić wiejskie francuskie odchylenia w sypialni. Zapewnij wygodne miejsce do siedzenia dzięki obitym aksamitem krzesłom bergere, szezlongom pokrytym szenilem i tapicerowanym jedwabiem kanapom. Połącz meble z malowanymi, złoconymi, glazurowanymi, szablonowymi, zwietrzałymi i błyszczącymi wykończeniami, aby stworzyć zebrany urok.

sypialnia francja

Odpowiednie dodatki

Stwórz wielki finał, nakładając na siebie elementy dekoracyjne i tkaniny, które z natury są francuskie w dotyku. Chociaż nic nie mówi "francuski" lepiej niż toile, to właśnie mieszanka różnych motywów i rodzajów tkanin wyróżnia styl country French. Użyj poduszek w kratę, paski i kwiaty w różnej skali, aby ożywić łóżka ubrane w pościel z monogramem i matelasowe lub lniane poszewki w naturalnych odcieniach. Wyświetl skoordynowane wzory tkanin jako ruffle, pokrowce i poduszki. Okna w pełnych jedwabnej tafty lub adamaszku draperiach, bez ozdób lub z frędzlami i frędzlami. Kładzie wyblakłe antyczne dywaniki obszarowe featuring kolory w twój dekoruje palecie. Zawieś ozdobne lustra z migotliwymi kształtami i kryształowymi żyrandolami sportowymi aresztującymi patynami. Wyświetl talerze Limoges i fajansową ceramikę, pokaż małe impresjonistyczne obrazy w złoconych lub srebrnych ramach i ustaw zabytkowe poduszki z igłami obok plecionych koszy, lamp z verdigris i sfatygowanych doniczek, aby stworzyć niezapomnianą mieszankę.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz