Tworzenie większej przestrzeni w miejskim domu

Udostępnij

Wiele osób cierpi z powodu sprzecznych opinii na temat chęci posiadania życia w mieście, ale także chęci posiadania przestronnego domu, którego wiele domów w mieście nie zapewnia. Łatwo jest zacząć odczuwać klaustrofobię w tętniącym życiem środowisku dużego miasta, jakim jest Manchester, ale przestrzeganie tych prostych wskazówek pomoże Ci stworzyć więcej przestrzeni w Twoim miejskim domu.

Ozdabianie twojego domu, aby wyglądał na bardziej przestronny

Jednym ze sposobów na stworzenie większej przestrzeni bez faktycznego zwiększenia ilości miejsca jest po prostu stworzenie iluzji, że jest więcej miejsca. Aby to zrobić, musisz być ostrożny w projektowaniu domu w sposób, który sprawi, że poczujesz się przestronny, a nie zatkany. Po pierwsze, minimalistyczny styl to świetny i prosty sposób na wykonanie tej sztuczki. Utrzymanie ścian w jasnym kolorze (biały jest zazwyczaj najlepszy) jest pierwszą rzeczą, którą należy zrobić. Dzięki temu pomieszczenie będzie tak jasne, jak to tylko możliwe i zminimalizowane zostaną cienie w pomieszczeniu, co sprawi, że będzie ono wyglądało na znacznie większe. Innym sposobem na stworzenie iluzji większego pomieszczenia jest posiadanie luster wokół domu. Duże lustra sprawiają wrażenie, że pomieszczenie rozciąga się na dłużej niż w rzeczywistości i nadają mu większy wymiar.

Bądź sprytny

Innym łatwym sposobem na stworzenie większej przestrzeni jest dokładne przemyślenie przestrzeni magazynowej. Coś prostego robić jest kupować meble które podwajają up jako skład. Na przykład, gdy kupuje łóżko, kupuje jeden z przestrzenią pod nim więc ty możesz inwestować w niektóre pod łóżkowymi składowymi pudełkami. Ten sposób, ty możesz utrzymywać dużo twój rzeczy chujący daleko od ale no koniecznie musisz rzucać one out. Tak samo możesz zrobić to samo z sofami i szafkami. Pomoże to uniknąć bałaganu w Twoim domu, który sprawi, że poczujesz się schludnie i przestronnie.

Rozważenie możliwości rozbudowy lub przebudowy poddasza

Mieszkając w dużym mieście, takim jak Londyn czy Manchester, ideą, która nabiera rozpędu są konwersje na loft. Może to znacznie zwiększyć rozmiar Twojego domu i przekształci pokój, który najprawdopodobniej nie zostanie wykorzystany do jego optymalnego potencjału. Alternatywnie, jeśli masz przestrzeń do rozszerzenia, wiedz, że rozszerzenia domu są również dobrym rozwiązaniem. Przyjrzenie się doradcom architektonicznym takim jak CK Architectural z Manchesteru jest najprostszym i najbardziej efektywnym sposobem na rozpoczęcie tego procesu. Przydzielą oni do Państwa doświadczonych projektantów architektonicznych w Państwa okolicy, którzy będą mogli ocenić Państwa dom i zaproponować najlepszy sposób na jego ulepszenie.

Nie musisz mieć dużego domu na wsi, żeby mieć duży dom. Chodzi o to, aby być inteligentnym i ostrożnym, patrząc na swoje opcje, aby mieć jak najlepsze doświadczenia życiowe. Jest to dobra wymówka, aby odblokować i odmłodzić swój dom, więc dlaczego nie zaczniesz od dzisiaj?

Zobacz także: Jak stworzyć praktyczną kuchnię

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz