Używanie pasteli i miedzi w domu

Udostępnij

Nie można zaprzeczyć, że pastelowe kolory są tutaj i są tu po to, by zostać. Kolory pastelowe, które po raz pierwszy pojawiły się w naszych domach około dekady temu, udowodniły swoją popularność zarówno wśród właścicieli domów, jak i najemców. Idealnym dodatkiem do kolorów pastelowych jest miedź, którą wszyscy pokochaliśmy. Kolory pastelowe w połączeniu z dodatkami z miedzi nadają modny i szykowny wygląd, który krzyczy nowoczesnością. Ale jak można wykorzystać pastelowe kolory i miedź w swoim domu, aby stworzyć wspaniałe wnętrze? Najlepiej zacząć od dołu i pracować od góry, a mając to na uwadze, porozmawiajmy o dywanach.

Skandynawski design

Najlepszym sposobem na włączenie kolorów pastelowych jest skupienie się na temacie lub trendzie w celu uzyskania oszałamiającego efektu końcowego. Jednym z kluczowych trendów, który ostatnio nabiera tempa, jest wnętrze skandynawskie. Kolory pastelowe doskonale współgrają z wyglądem Scandi, ponieważ etos projektu skupia się na miękkich, delikatnych odcieniach. Te neutralne kolory wprowadzają świeży i uspokajający klimat do pomieszczenia, który może pomóc dodać nowoczesności z odrobiną klasycznej domowej atmosfery. Aby pomóc temu wyglądowi, poszukaj dywanu, który wykorzystuje pastelowe odcienie niebieskiego, różu, a nawet trochę żółtego, aby ożywić i nadać podłogom wymiar.

Hygge

Bardzo podobny do skandynawskiej estetyki jest wygląd Hygge'a. Pochodzące z Danii domy Hygge poszukują prostoty i przytulności. Jeśli chcesz odtworzyć ten wygląd, potrzebujesz dłuższego stosu dla swojego dywanu. Im dłuższa sterta, tym bardziej puszysty dywan. Kudłaty dywan jest doskonałym przykładem dywanu z dłuższym stosem, a te wyglądają idealnie jako część motywu Hygge. Wynika to z faktu, że domy Hygge kładą nacisk na fakturę, aby stworzyć atmosferę zimowej kryjówki. Jak już wcześniej wspomniano, kudłaty dywanik jest do tego doskonały. Podobnie jak dywaniki z owczej skóry. Ich naturalny wygląd i wyczucie sprawiają, że są idealne do promowania estetyki Hygge. Dopasuj te dywaniki do swoich pastelowych poduszek i koców, aby naprawdę wzmocnić ciepło w pomieszczeniu.

Akcesoria miedziane

Oba te spojrzenia są oszałamiające i obiecujące w świecie projektowania wnętrz na długie lata. To sprawia, że inwestowanie w ten projekt jest gwarancją długowieczności i korzystnego stosunku jakości do ceny w długim okresie czasu. Świetnym materiałem na Twoje akcesoria, jeśli chodzi o ten wygląd byłaby miedź. Bez cienia wątpliwości, miedź jest w tym roku najgorętszym materiałem na akcesoria. Po raz pierwszy wzrosła do popularności na początku roku 2107 z "tysiącletnim różem", miedź przeciągnęła się przez szum, aby pozostać zdecydowanym faworytem wśród projektantów. Bez względu na to, czy są to ramki na zdjęcia, meble czy armatura, miedź jest wspaniałym dodatkiem do domu. Jej lekko vintage'owy wygląd może pomóc w uzyskaniu nowoczesnego wyglądu, któremu nie brakuje charakteru i ciepła.

Korzystanie z podpowiedzi miedzi w i wokół domu wiąże całą nieruchomość razem, aby stworzyć spójny i wysoce profesjonalny wygląd. Korzystanie z rzeczy, takich jak miedziane stojaki lampy, na przykład, są idealne do tworzenia iluzji więcej światła. Jest to idealne rozwiązanie w mniejszych pomieszczeniach, ponieważ lśniąca miedź będzie pięknie odbijać światło. Jest to coś, o czym należy pamiętać w mniejszych domach, spróbuj strategicznie umieścić swoje miedziane akcesoria do dalszego odbijania światła. Żaden skandynawski lub Hygge wygląd nie jest kompletny bez użycia żywych roślin, aby zachęcić do tego naturalnego wyglądu. Bądź kreatywny, korzystając z miedzianych doniczek z roślinami w kuchni, aby uzyskać efektowne wykończenie. 

Zobacz także: Jak tanio urządzić pokój

Komentarze (0)

Zostaw komentarz