Rozjaśnienie sypialni

Udostępnij

W miarę jak jesień zaczęła się w pełni, a dni stają się coraz krótsze, mamy więc mniej światła w ciągu dnia. Musiałem więc zamienić się rzeczami dookoła, aby pozwolić na więcej światła w moim pokoju. Postanowiłam zdjąć niektóre z moich różowych plakatów i stworzyć trochę przytulnego, ale jasnego i rozjaśnionego pokoju na jesień. Od dawna chciałam zrobić małą przeróbkę sypialni i teraz muszę przyznać, że jestem w pełni zadowolona z tej zmiany. Pokój jest teraz jasny i przestronny!

Moją pierwszą największą aktualizacją jest nowe duże prostokątne lustro Bella Vintage od ExlusiveMirrors.pl i nie potrafię nawet wyrazić, jak bardzo je kocham! Mam dużą szafę z lustrem, ale znajduje się ona naprzeciwko mojego malutkiego okienka, co oznacza, że za każdym razem, gdy robię zdjęcia, stoję z powrotem do światła, więc po prostu wyobraź sobie rezultat. Moje stare lusterko podłogowe było tak malutkie, że nie można było zrobić zdjęcia stroju i wiesz, po prostu uwielbiam Modę! Byłam również pod wrażeniem dostawy. Dostałam maila i telefon w dniu, w którym dotarło do mnie lustro. Dostawca przyniósł je prosto do mojego pokoju! Tak, do mojego pokoju! Pomógł mi nawet je ustawić i zapytał, czy mogę się rozpakować, czy potrzebuję pomocy! To jest to, co nazywam obsługą klienta. Genialne! Uwielbiam detale lub ramkę z delikatnym kwiatowym wzorem i kremowym kolorem. Lustro jest bardzo ciężkie, a mimo to można je łatwo przesuwać po moim dywanie, jeśli chcę zmienić jego położenie. To trzeba było mieć! Być może domyśliłeś się, jak bardzo kocham go w oparciu o kilka razy był teraz na moich opowiadaniach Instagram;)Ustawienie lustra tuż obok okna, było absolutnie niesamowitym pomysłem, ponieważ odbija światło i tworzy jaśniejszy pokój. moja pościel jest z domu Sainsbury, więc jest rzut! Naprawdę dobrej jakości i super miękka z 400 nitek liczy się! Wszyscy wiemy, że kupowanie artykułów gospodarstwa domowego w supermarkecie może być znacznie tańsze, a teraz mając takie jak świetna jakość portfela będzie Ci dziękować!

 Uwielbiam również moje małe, zielone, szklane doniczki z IKEA, które dostałam w torebce z warsztatu LiveLagom. Postanowiłam powiesić moje kapelusze, ponieważ od wieków chodziły one od rogu do rogu i nigdy nie wiedziałam co z nimi zrobić! Ostatnią rzeczą było zepchnięcie łóżka dalej w kierunku szafy i stworzenie przestrzeni bliżej okna. To jest po prostu tak, że mogę umieścić mój aparat od strony okna, aby uzyskać więcej światła w czasie robienia zdjęć i vlogów. (Tak, ruszam teraz z większą ilością vlogów!)

Zobacz także: Jak używać odważnych kolorów w domu

Komentarze (0)

Zostaw komentarz