Jakie hokery przemysłowe są najlepsze?

Udostępnij

Są świetnym wyborem do nowoczesnych aranżacji wnętrz. Często wykorzystywane są zarówno w małych przestrzeniach, jak i dużych pomieszczeniach. Hokery przemysłowe można określić jako podwyższone stołki barowe. Kiedyś były wykorzystywane tylko w lokalach gastronomicznych. Dziś są popularnym trendem wnętrzarskim w przestrzeniach mieszkalnych oraz pubach i barach. Istnieje wiele opcji, więc ważne jest, aby zastanowić się, który model chcesz przed zakupem mebli.

Spis treści.

  • Wykończenie siedziska
  • Podstawą wszystkiego są nogi
  • Wysokość oparcia - komfort czy estetyka?
  • Jaki kolor hokera przemysłowego wybrać?

Wykończenie siedziska

Hokery industrialne mogą być zachwycającą ozdobą każdego pomieszczenia, niezależnie od materiału, z którego wykonane jest siedzisko. Siedzisko jest ważną częścią stołka. Dlatego ważne jest, aby przy jego wyborze wziąć pod uwagę materiał, z którego wykonany jest mebel. Standardowo można wybrać metal lub drewno. Zarówno metal, jak i drewno to ponadczasowe, uniwersalne materiały, z których można wykonać hokery przemysłowe. O ostatecznej decyzji zadecydują indywidualne preferencje domowników. Drewno i metal często można łączyć. Takie zestawienie doskonale pasuje do wzorów przemysłowych. Połączenie metalu i drewna od pewnego czasu jest popularnym trendem w aranżacji wnętrz. W najbliższym czasie raczej się to nie zmieni. Jest to świetna wiadomość dla miłośników loftów, którzy również chętnie korzystają z tego połączenia.

Nogi stanowią podstawę

Przed podjęciem decyzji warto zastanowić się nad podstawą hokerów przemysłowych. Stołki barowe z nogami i płozami to najczęstsza opcja. Podobnie jak w przypadku wyboru siedziska, zależy to wyłącznie od osoby. Krzesła na płozach tradycyjnie kojarzone były z przestrzeniami publicznymi. Obecnie jednak cieszą się popularnością we wnętrzach prywatnych. Są równie wygodne i praktyczne jak krzesła na nogach. Meble na płozach w mieszkaniu wyglądają nowocześnie. Surowa forma tradycyjnych industrialnych hokerów na nogach wygląda innowacyjnie, zwłaszcza jeśli są wykonane z metalu.

Wysokość oparcia - wygoda kontra estetyka

Do kwestii wysokości oparcia można podejść na dwa sposoby. Pierwszy z nich jest taki, że zależy ona od wizji użytkownika. Hoker przemysłowy może być schowany pod ladą lub może być widoczny podczas użytkowania. Nie jest to jednak jedyna opcja. Warto dostosować wysokość oparcia do osobistych potrzeb i oczekiwań dotyczących komfortu użytkowania mebla. Wygodne oparcia poprawiają komfort siedzenia, co jest szczególnie ważne w kawiarniach i pubach.

Jaki kolor hokera industrialnego wybrać?

Możesz wybrać klasyczną czerń, biel lub szarość i mieć pewność, że będą pasować do Twojego wnętrza. Innym sprytnym sposobem na przełamanie monochromatycznego wyglądu pomieszczenia jest wybór kolorowych modeli. Przestrzeń zostanie zdynamizowana poprzez dodanie koloru, np. czerwonego, niebieskiego, żółtego lub zielonego hokera przemysłowego. Kolor może przekształcić nudny lub prosty układ pokoju. Być może szukasz dekoracji nowoczesnej kuchni lub jadalni, a może chcesz dodać osobisty akcent do swojego baru lub kawiarni. Możesz wybrać stylowe i praktyczne hokery przemysłowe.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz