Odkryj zalety płyty klejonej od Stolarstwo Tomasz Wróbel!

Udostępnij

Płyty z drewna klejonego, które są wykorzystywane w meblach i innych produktach stolarskich i ciesielskich jako elementy konstrukcyjne, muszą być najwyższej jakości. Materiały użyte na każdym etapie produkcji determinują efekt końcowy. Dotyczy to wszystkich produktów, w tym drewna.

Stolarstwo Tomasz Wróbel oferuje szeroką gamę rewolucyjnych produktów wykonanych z najwyższej jakości drewna klejonego. Należą do nich kantówki oraz deski i płyty z drewna klejonego, a także klejonka sosnowa. Firma Tomasza Wrobla znana jest z drewna klejonego z najwyższej półki, suszarni i parku maszynowego, którym dysponuje, a także precyzji i powtarzalności każdego elementu.

Ten artykuł to dobra lektura. Dowiesz się z niego, dlaczego przy produkcji konstrukcji z drewna klejonego warto stawiać wyłącznie na produkty wysokiej jakości.

Spis treści

  • Co wyróżnia drewno klejone firmy Stolarstwo Tomasz Wróbel na tle innych producentów?
  • Stolarstwo Tomasz Worobel - dlaczego warto na niego postawić?

Co wyróżnia drewno klejone firmy Stolarstwo Tomasz Wróbel na tle produktów innych producentów?

Płyta klejona nie oznacza płyty warstwowej. Kiedy zamawiasz drewno klejone i określasz wymiary oraz parametry każdego elementu, chcesz, aby został on dostarczony dokładnie i na czas. Zakład Stolarski Tomasz Wróbel z dumą produkuje drewno klejone o optymalnej wilgotności i powtarzalnych wymiarach. Zapewnia ono trwałe i niezawodne materiały konstrukcyjne do produkcji mebli, schodów i drzwi. Technologia produkcji ewoluowała przez lata, aby było to możliwe.

Stolarstwo Wrobel produkuje sklejkę sosnową w różnych rozmiarach. Płyty mogą mieć do 1300 mm szerokości i 5000 mm długości.

Producent korzysta wyłącznie z legalnego surowca pochodzącego z Lasów Państwowych - z Lasów Janowskich, Puszczy Solskiej i Podkarpacia. Surowiec ten posiada certyfikat FSC(r).

Każdy element jest dokładnie wykańczany i szlifowany papierami o różnej granulacji. Cała produkcja odbywa się na terenie należącym do Pana Tomasza Wróbla. Pozwala to na kontrolę produkcji na wszystkich etapach - od piłowania surowca do produktu końcowego.

Płyty klejone dostępne są w wersji z litego drewna lub płyt łączonych na mikrowczepy. Płyty klejone produkowane są przy użyciu nowoczesnych pras wysokiej częstotliwości. Nowoczesny park maszynowy oraz doświadczenie właściciela i jego pracowników to największe atuty firmy.

Stolarstwo Tomasz Wróbel: Dlaczego warto na niego postawić?

Stolarstwo Tomasz Wróbel posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży stolarskiej. Produkty z drewna sosnowego - płyty meblowe i kantówki - są wysokiej jakości, ponieważ Stolarstwo Tomasz Wróbel działa w branży drewna klejonego od ponad 20 lat. Zakład na miejscu posiada własny tartak i suszarnię, a także nowoczesny park maszynowy. Pozwala to na kontrolowanie produkcji drewna klejonego przez jednego producenta od A do Z, zapewniając wysoką jakość produktu końcowego. Firma Pana Tomasza Wrobla znana jest z realizacji najbardziej wymagających zleceń w branży meblarskiej, a także stolarki drzwiowej i okiennej. Zlecenia realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów terminowości i powtarzalności.

Jeśli produkujesz meble, drzwi, okna lub inne elementy stolarskie, wiesz, jak ważne jest posiadanie idealnych półproduktów. Zamówienia na drewno klejone muszą być otrzymywane na czas podczas produkcji. W przeciwnym razie nie dotrzymasz terminów ustalonych przez fabrykę. Zamówione drewno klejone musi mieć dokładny rozmiar uzgodniony z dostawcą. Zły półprodukt doprowadzi do złego produktu końcowego. Nie chcesz przecież zrujnować reputacji swojej firmy. Drewno klejone musi być nie tylko powtarzalne pod względem wymiarów, ale także spełniać odpowiednie parametry, takie jak zawartość wilgoci. Wybierając partnera, który może wyprodukować najlepsze drewno klejone, należy wziąć pod uwagę wszystkie te czynniki. Stolarstwo Tomasz Wróbel, wiodący producent na polskim rynku o ugruntowanej renomie, to doświadczony producent.

Zainwestuj w swoją firmę, inwestując w odpowiednich partnerów. Tylko wtedy staniesz się niezawodny, godny zaufania i godny zaufania jako producent konstrukcji drewnianych.

Artykuł zewnętrzny

(function())();

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push();

Komentarze (0)

Zostaw komentarz