Porady dotyczące kupna desek rozdzielczych do sypialni

Udostępnij

Obudź nawet najbardziej senną sypialnię luksusowym tapicerowanym wezgłowiem. Nie będziesz miał takich samych obaw związanych z zużyciem jak w przypadku sofy czy krzesła, ale mądrze jest podejść do zakupu tapicerowanej deski rozdzielczej jak do każdego innego mebla. Wysokiej jakości materiały, komfort i długotrwały styl są kluczowe. Rozważ te wskazówki przy wybierać ogniskowego punkt twój at-home getaway.

Dlaczego Twoja sypialnia potrzebuje płyty czołowej?

Porady dotyczące kupowania desek rozdzielczych

Kupuj mądrze: Poszukaj ramy z twardego drewna z pianką o wysokiej gęstości, odporną na zużycie tkaniną i pokrytym tyłem. A custom-fit slipcover is a bonus for easy style swaps and cleaning.

Zmierz się: Wysokość jest ważna. Wysoki materac i stosy poduszek będą zasłaniać zbyt krótką deskę rozdzielczą. Dla wygody oparcia, zmierz swoją wysokość siedząc w łóżku.

Zainstaluj z łatwością: Większość płyt czołowych jest dostarczana z okuciami, które mocują je do standardowych ram łóżka. Możesz zamontować je na ścianie, używając haków D-ring lub zazębiających się wsporników do zawieszania.

Utrzymuj czystość: Używaj poduszki, aby utrzymać olejki z włosów z dala od tapicerki. Regularnie czyść szczotką do odkurzacza; szczotka do kłaczków sprawdza się przy poprawkach. W przypadku plam, czyść punktowo lub wezwij firmę zajmującą się czyszczeniem tapicerki.

Inspiracje dotyczące desek rozdzielczych

Tall & Simple Headboard: Ten prosty projekt osiąga wzniosłą wysokość i częściowo zasłania widok z okna za nim, tworząc prywatność i zapewniając wygodne oparcie dla siedzenia w łóżku.

Kolorowe wybory: Deski rozdzielcze nie tylko wieńczą łóżko, ale również mogą wprowadzić mile widzianą eksplozję koloru. Ten zielono-biały tapicerowany wezgłowie wyskakuje na tle nasyconych ścian w kolorze taupe i czystej białej pościeli.

Kontrastujący wzór: Oprócz koloru, panele mogą również wprowadzać wzory do sypialni. Tutaj, duży wzór gingham tworzy geometryczny punkt centralny w morzu kwiatowych wzorów. Skala jest ważna przy mieszaniu wzorów. Mały nadruk gingham zostałby utracony na tle odważnej tapety w kwiaty, a ściana byłaby zbyt zajęta. Ale z tym headboard¿s ponadgabarytowych projekt, wzór miesza się w dobrze.

Kształtny design: Dodaj romantyczną krzywą do swojej sypialni z rzeźbiarskim headboardem. Zakrzywiony projekt tego tufted headboard aklimatyzuje się dobrze w przestrzeni wypełnionej luksusowymi miękkimi tkaninami i eleganckimi wzorami. Zakrzywione wezgłowie, takie jak to, może również pomóc przyciągnąć wzrok i sprawić, że sufit wyda się wyższy.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz