Jak znaleźć miejsce do pracy z domu

Udostępnij

Założenie biura domowego nie zawsze jest możliwe, jeśli nie masz wolnego pokoju, ale istnieją sposoby, aby to obejść i jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, którą posiadasz. Jeśli rozpocząłeś pracę w domu, te wskazówki mogą pomóc Ci znaleźć miejsce w różnych miejscach wokół domu, co powinno dać Ci odrobinę inspiracji i pomóc w znalezieniu najlepszego miejsca do zorganizowania pracy.

Ustaw biurko

Jednym ze sposobów na maksymalizację przestrzeni jest uczynienie tego pomieszczenia wielofunkcyjnym. Jeśli ustawiasz przestrzeń wielofunkcyjną, zastanów się, jak funkcjonalny jest każdy element i jak efektywny może być w codziennym użytkowaniu. Biurka stojące z regulacją wysokości, takie jak te na stronie https://friskadesk.com/, to świetne opcje dla każdej przestrzeni biurowej, ponieważ w pełni regulowana wysokość może zapewnić ich idealne dopasowanie do pomieszczenia i przeznaczenia. Firma ta w szczególności tworzy biurka inspirowane skandynawskim designem, z biurek produkowanych w Szwecji. Nazwa "Friska" pochodzi od szwedzkiego słowa "zdrowe", czyli takie, jakie mają być biurka stojące z regulacją wysokości. Biurka z regulacją wysokości służą nie tylko jako wspaniały, wielofunkcyjny mebel, ale także wspomagają dobrą postawę i pomagają zmniejszyć bóle pleców oraz bóle spowodowane przeciążeniem.

Ukryte cechy

Jeśli ustawiasz swoją nową powierzchnię biurową w centralnym miejscu w domu, możesz nie chcieć, aby Twoje akta i dokumenty były wyświetlane przez cały czas. Korzystając z szafek i wysuwanych szuflad i mebli, możesz zdecydować się na efektywne eksponowanie i ukrywanie różnych rzeczy. Kontynuując temat wielofunkcyjny, posiadanie rzeczy schludnie schowanych oznacza, że przestrzeń może służyć więcej niż jednemu celowi i pozostać subtelna. Organizacja to świetny sposób na oszczędność miejsca; poprzez przydzielenie miejsca na wszystko i pozbycie się zbędnego bałaganu można utrzymać porządek i czystość.

Pod schodami
Jeśli masz trudności ze znalezieniem odpowiedniego miejsca do zorganizowania pracy, rozważ miejsca, które można łatwo zaadaptować na wygodne centrum. Skorzystaj z miejsc takich jak pod schodami, które zgrabnie pasują do biurka i krzesła, a także z niektórych sprytnie rozmieszczonych półek. Ta raz zapomniana przestrzeń może stać się cechą charakterystyczną i doskonałym miejscem do wykonania pracy!

Użyj wysokości
Jeśli masz dużo miejsca na ścianie, dobrze go wykorzystaj. Zmaksymalizuj potencjał swojego pokoju poprzez wykorzystanie wysokości na swoją korzyść. Dobrze umieszczeni półki dają ci mnóstwo pożytecznie przechować i ty możesz także robić use ścienna przestrzeń dla inspirującego wystroju i tablic ogłoszeń naklejać twój notatki i przypomnienia.

Dostosuj wnęki
Wnęki są sprytnymi miejscami, które wymagają dobrze umiejscowionego biurka, aby idealnie się do niego dopasować. W zależności od rodzaju pracy, dopasowanie biurka i krzesła do wnęki w salonie lub jadalni to wszystko, czego potrzeba do wykonania pracy w domu.

Przegroda przestrzeni
Kiedy ustawiasz swoje biuro w pomieszczeniu, które ma już swoje przeznaczenie, posiadanie jakiejś przegrody lub dzielnika pomoże w oddzieleniu przestrzeni. Znalezienie właściwej równowagi w pomieszczeniu może być trudne, ale istnieje wiele pomysłów projektowych, które mogą pomóc w znalezieniu idealnego stylu. Zmiana tła może pomóc uczynić ten obszar pokoju czuć się oddzielony, więc spróbuj użyć tapety lub farby w innym kolorze, aby pomóc dodać trochę separacji. Możesz również użyć sztuki, wydruków i fotografii, aby stworzyć tło przy pustej ścianie, co pomoże nadać temu obszarowi poczucie celu. Ubierz odpowiednio przestrzeń, aby pokazać jej przeznaczenie, ale zmieszaj motywy i style w całym pomieszczeniu, aby ładnie do niej pasowała. Chcesz, aby czuć się odrębnym i celowym, ale nadal częścią pokoju bez zderzenia.

Pracujcie razem
Jeśli przestrzeń jest ograniczona, zaprojektuj przestrzeń dla dwóch osób. Ty i Twój partner możecie współpracować z długim biurkiem lub dwoma podwójnymi biurkami obok siebie. Wspólne biura są idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz pracować w tym samym pomieszczeniu, a ponadto mogą czasem zwiększyć Twoją energię, gdy masz trochę towarzystwa. Jeśli dzielenie jednego długiego biurka to za dużo, użyj dwóch biurek obok siebie, aby mieć swoją własną przestrzeń, ale nie zapomnij też spersonalizować swojej przestrzeni! Możesz wybrać wygląd lustrzany lub asymetryczny, ale biurka ustawione obok siebie i twarzą w twarz wyglądają świetnie.

Minimalizm

Ostatni świetny sposób na oszczędność miejsca - minimalizm. Pozbądź się bałaganu i zorganizuj swoje rzeczy w schludny schowek. Im mniej rzeczy masz, tym mniej miejsca potrzebujesz. Może się to wydawać drastyczne, ale jeśli brakuje ci miejsca, sortowanie wszystkich swoich rzeczy może naprawdę uwolnić przestrzeń, o której nie wiedziałeś, że ją masz!

Miejmy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci stworzyć przestrzeń produkcyjną, która również będzie wyglądać świetnie!

Zobacz także: Tworzenie większej przestrzeni w miejskim domu

Komentarze (0)

Zostaw komentarz