Pomysły na szarą sypialnię

Udostępnij

 

Stały w naszych zewnętrznych i wewnętrznych światach, kolor szary wyskakuje jako beton i kamienne budowle, burzowe chmury i mgła, srebrzyste metale i patyny driftwood. Na szczęście możesz wykorzystać ten popularny neutralny kolor do stworzenia projektów sypialni, które, podobnie jak ich naturalne odpowiedniki, przetrwają próbę czasu. Ze względu na swój trwały charakter i charakterystyczną obecność, szary stał się najgorętszym neutralnym w dzisiejszych projektach sypialni. Ja jest zgodny z wszystkie dekorującymi stylami i najwięcej colours, i żadny sprawa swój ton, szary emituje uspokajających rytmy idealnie nadawać się sypialnianych izb. Chociaż szary jest stosunkowo łatwy pracować z, ty chcesz rozważać następujący gdy wybierający, mieszający, i używać szarości dekorować twój sypialnię.

Zobacz nasze najlepsze szare sypialnie.

Wybieranie prawego szarego

 

Prawdziwe szarości są ogólnie rozważane chłodne neutrale, ale każdy odcień może ruszać się w temperaturze zależnie od jego podtonów. Zarumieniony z czerwonym lub żółtym, szary wydaje się ciepły. Niebieskie i srebrne tony nadają szarości chłodny charakter. Bierze czas identyfikować podtony więc ty możesz wybierać szarego który generuje twój pragnącą atmosferę; Znać podtony także pomaga ciebie wybierać akcentujących colours i akcesoria.

Więcej na wybierać ściany kolory.

W ogólności, najwięcej szarych cieni są dobrymi wyborami dla sypialni ścian. Głębokie szarości węgla drzewnego pasują dla tradycyjnych sypialni skupionych na cocooning. Midtone szarości, tak jak perła i mgła, tiptoe w widok jako niedopowiedziana wizytówka dla przemysłowych metali i opływowych sylwetek. Gołębie szarości optycznie powiększają pomieszczenie, wzmacniają światło i uzupełniają wyrafinowane, przejściowe projekty. Szarości są szczególnie sprzyjające dla monochromatycznych sypialni: Wyobraź sobie węgiel dolne ściany segueing do pewter górne ściany, z obu odcieni podkreślone przez blady dove szary stolarki.

Wybierając farby i kolory dla ścian i stolarki, zwróć uwagę na połysk. Błyszczące wykończenia sprawiają, że szarości wydają się surowe i zimne; płaskie lub matowe wykończenia powodują, że szarości wydają się bujne i ciepłe. Zamiast przycinać szare ściany z jaskrawo-białymi listwami, które mogą tworzyć niepokojący kontrast, pomaluj stolarkę na kremowo, off-white lub ledwo widoczny szary.

Koordynacja kolorów

sypialnia

Niezależnie od tego, czy przedstawiasz kolor szary jako gwiazdę palety, jako gracza drugoplanowego, czy w roli głównej, przekonasz się, że szary (podobnie jak jego biali i czarni rodzice) gra ładnie z odcieniami kolorów od jasnych po pastelowe. Nieodłącznymi towarzyszami większości odcieni szarości są czerwień, złoto, czerń, biel, krem i srebro. Granatowy pasuje do jasnoniebieskich odcieni szarości; srebrzyste błękity pięknie współgrają z głębokimi szarościami. Ale szarości dobrze współgrają również z żywym turkusem, żółcią cytronową, jaskrawym pomarańczem i gorącym różem, tworząc sypialnie z osobowością. Lubisz na wskroś nowoczesny wygląd? Użyj średnich szarych ścian, aby podkreślić czarne wykończenia mebli, głęboko fioletową pościel oraz khaki i chromowane akcesoria.

Jak w przypadku każdej kombinacji kolorów, im większy kontrast, tym bardziej energetyczny rezultat. Jeśli szukasz ciszy i spokoju, połącz odcienie o podobnej intensywności, aby stworzyć uspokajającą kompozycję. Miesza jasnych i ciemnych szarości z żywymi i stonowanymi kolorami moda szara sypialnia która żyje żywy.

Światło w szarych sypialniach

 

Szary może iść ponury jeżeli tam jest niewystarczający światło w pokoju. Wypędza potencjalnych cienie ubierać okno w sheer białych zasłonach lub luźno tkanych lnianych panelach które filtrują bez blokowania światło. Wprowadź elementy takie jak lustra, kryształowe żyrandole, srebrne ramy, błyszczące białe meble, akcesoria z przezroczystego szkła i stoły z polerowanej stali, które intensyfikują naturalne światło. Instaluje warstwy oświetlenie, od sufitowych opraw i wpuszczanych świateł do stołowych i stojących lamp, aby szara sypialnia funkcjonowała przy swój najlepszy i najjaśniejszy.

Podnosi szarą sypialnię urok i powitanie przez wystawianie szarości w różnorodnym szeregu tekstur. Rozważ wprowadzenie pluszowych tekstyliów, takich jak szenila, aksamit i sztruks, które naprawdę pokazują bogactwo zarówno głębokich, jak i jasnych szarości. Przeciwdziałaj właściwościom chłodzącym szarości, wprowadzając pikowane kołdry, tkane żaluzje, kolorowe dywaniki, przygnębione wykończenia i poduszki do rzucania wykonane w żywo kolorowych i wzorzystych tkaninach.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz