13 sposobów na stylizację stóp Twojego łóżka

Udostępnij

 

Ławki są częstym towarzyszem stóp łóżka, ale dlaczego zadowalać się standardem? Zwiększ efektowność swojej ławki do łóżka, wybierając interesującą sylwetkę. Detal w kształcie litery X na tym obitym zamszem siedzisku dodaje mu mega uroku i służy do podkreślenia większego obrazu.

Senna półka na książki

 

Oprzyj się pokusie, aby potraktować ławkę na końcu łóżka jako nic więcej niż strefę zrzutu brudnych ubrań i porzuconych butów. Zachęć do wprowadzenia odrobiny celowego porządku, ustalając konkretny cel dla ławki przy łóżku. Na przykład, uporządkowane stosy książek przekształcają to siedzisko z dekoracyjnego pojemnika w funkcjonalną półkę na książki.

Uporządkuj rzeczy za pomocą lucitu

łóżko

Jednym z najczęstszych powodów ignorowania końca łóżka jest brak miejsca. Jeśli zmagasz się z niewielkim metrażem, wiedz, że możesz zyskać styl poprzez zastosowanie określonych materiałów i sylwetek. Przezroczysty akryl jest doskonałym przykładem wykończenia, które pasuje do małych przestrzeni, ponieważ nie utrudnia linii wzroku. Prosty, płytki kształt tego stolika pomaga zwiększyć przestrzeń wizualną w skromnej sypialni.

Usiądź na kojącym fotelu

 

Niezależnie od tego, czy urządzasz salon, czy sypialnię, wąskie i długie przestrzenie mogą stanowić wyzwanie. W przypadku pomieszczeń sypialnych, wykorzystaj to, co w przeciwnym razie byłoby martwym powietrzem, tworząc miejsce do siedzenia na środku pokoju, tuż u stóp łóżka. W tym przypadku przytulny fotel jest naturalnym uzupełnieniem szerokości i wysokości łóżka, a także dodaje zupełnie nowy poziom funkcjonalności do pokoju.

Zastosuj wiele opcji opuszczania

 

Jeśli ustawienie podnóżka jako strefy zrzutu ma największy sens dla Twojego stylu życia, rozważ dodanie wielu pojemników na Twoje potrzeby związane z przechowywaniem. Ustaw prostą ławkę na końcu łóżka na złożoną pościel i koce, umieść na podłodze płócienne wiadro na kapcie, a na końcu ławki mały koszyk na codzienne drobiazgi. Włączając kilka stref zrzutu, możesz organizować strategicznie, w przeciwieństwie do spontanicznie.

Postaw parę puf

 

Gdy pracuje z pełną, królewską lub królewską ramą łóżka, próbuje dwa lub trzy akcesoria lub kawałki meble przy footboard. Zamiast pozwalać, aby ławka zajmowała miejsce sama w sobie, rozważ parę przenośnych elementów, takich jak lekkie kosze lub tkane pufy. Taka konfiguracja pozwala na większą mobilność, gdy Twoje zachcianki zmieniają się z tygodnia na tydzień i daje Ci większe możliwości manewru, gdy musisz pościelić łóżko.

Niskie poziomy tworzą swobodny luksus

 

Chcesz nadać swojemu miejscu do spania swobodny, przytulny klimat? Ustaw nisko położone poziomy w całym pokoju. Na przykład, swobodna atmosfera tej przestrzeni jest możliwa dzięki łóżku w stylu platformy pod okapem pokoju i bardzo niskiej ławce u stóp łóżka. Przytulając się do podłogi, meble praktycznie zapraszają Cię, abyś się położył i chwilę odpoczął.

Stwórz klasyczny schemat kolorów

 

Stwórz spójną aranżację swojego końca łóżka, wybierając meble i akcesoria w tej samej palecie kolorów. Tutaj skoordynowane odcienie wyrazistej szarości, jasnej bieli i chłodnego błękitu pozwolą Twojemu oku ogarnąć całą aranżację naraz. Kolekcja idzie razem dzięki wspólnym kolorom, nawet jeśli każdy element został wybrany oddzielnie w czasie.

Wielofunkcyjne meble

 

Chociaż ławki są naturalną skłonnością dla mebli u stóp łóżka, nie są one jedyną opcją. Drewniany stołek, tkana pufa, lniany kosz lub wszystkie trzy mogą być użyte, aby dodać funkcjonalność do Twojej sypialni. Rozważ dodanie poczucia spójności do kolekcji poprzez powtarzające się tekstury i kolory.

Zagnieżdżaj swoje niezbędniki

 

Każdy wie, że typowy kształt ławki to długie, niskie siedzisko z blatem i dwoma bokami. Ale to, czego możesz nie zauważyć, to zmarnowana przestrzeń pod tym prostym siedziskiem! Wykorzystaj pionową i poziomą przestrzeń pod podnóżkiem, wsuwając długi, niski kosz we wnękę. Ten pojemnik może posłużyć do uporządkowania wszystkich różnych przedmiotów, które instynkt każe Ci upuszczać na ławkę. Teraz te zabłąkane przedmioty znajdą się poza zasięgiem wzroku i umysłu!

Ustaw stolik końcowy

 

Ty masz władzę natychmiast zwiększać formalność twój sypialnia wybierać meble który rysuje oko up up. Ustawienie końcowego stolika u stóp łóżka, jak również wysokiej klasy deski rozdzielczej na tle ściany, tworzy luksusowy ton, który brzmi królewsko.

Przechowuj rzeczy w dobrym stylu

 

Spójrzmy prawdzie w oczy: Czasami kolekcja szafek nocnych, komód i półek w szafie po prostu nie wystarcza do przechowywania codziennych drobiazgów. Zaoferuj odrobinę ulgi swojemu systemowi organizacji sypialni, umieszczając u stóp łóżka kosz lub skrzynię z pokrywą. Głęboki pojemnik pozwala ciebie chować cokolwiek od ekstra pościeli twój zimowa garderoba z łatwością.

Uczta na podnóżku

Nie ma żadnych zasad dotyczących stylizacji podnóżka, więc nie krępuj się kreatywności podczas układania własnego prawa dekoracyjnego w sypialni. Bez względu na to, czy zdecydujesz się stworzyć kącik do czytania, czy nawet miejsce do jedzenia - jak w przypadku tej luksusowej sypialni głównej - układ jest ograniczony tylko Twoją wyobraźnią. Porzuć te niepokojące uprzedzenia i pomyśl nieszablonowo o swoim funkcjonalnym planowaniu.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz