Sposób na przytulną sypialnię

Udostępnij

Twoja sypialnia to twoja święta przestrzeń. Miejsce, gdzie odpoczywasz, ładujesz, kochasz się i marzysz. Nie ma nic lepszego niż powrót do domu do twojego miękkiego, ciepłego, przytulnego łóżka po długim i gorączkowym dniu na zewnątrz. Housetipster.com przyniesie Ci 7 niezbędnych rzeczy, które sprawią, że ten ważny pokój będzie kojący, relaksujący i przytulny.

Kolor
Badania wykazały, że kolor w sypialni może wpływać na nasze samopoczucie, nasze myśli i ostatecznie na to, ile snu mamy. Dlatego ważne jest, aby wybierać kolory, które sprzyjają uczuciu spokoju i komfortu. Wybierając kolor do swojej sypialni, zwróć uwagę na to, jak się z nim czujesz. Kolory naturalne są zwykle najlepsze do sypialni, takie jak błękit, zieleń, brąz i szarość.

Oświetlenie
Innym często pomijanym aspektem sypialni jest oświetlenie. Jest ono kluczowym składnikiem w tworzeniu atmosfery w pomieszczeniu. Oprócz oświetlenia napowietrznego, oświetla pomieszczenie lampami akcentującymi, wiszącymi lub kinkietami ściennymi. Artwork Art to świetny sposób na spersonalizowanie i dodanie tonu Twojej sypialni. Wybierz elementy, które naprawdę przemawiają do Twojego serca i zauważ, jak bardzo przytulnie i zachęcająco czuje się pokój.

Rośliny
Rośliny nie tylko dodają witalności i oczyszczają powietrze w naszym domu, ale również mogą mieć uspokajające i oczyszczające działanie, które może sprzyjać zdrowszym wzorcom snu. Niektóre rośliny o działaniu relaksującym i oczyszczającym to jaśmin, lawenda i aloes.

Dywan jest ważnym elementem w każdym pomieszczeniu, a w szczególności w sypialni. Oprócz koloru, dywanik nadaje ton pomieszczeniu, dlatego należy wybrać coś niskokalorycznego i spokojnego. Dywaniki dodają również tekstury. Dlatego wybieraj grubsze i bardziej luksusowe dywany, aby Twoje stopy były zadowolone, gdy po raz pierwszy uderzą w ziemię.

Poduszki
Poza tym, że są wygodne i odpowiednie dla Twojego stylu snu, poduszki mogą być ostatecznym przytulnym dodatkiem do Twojej sypialni. Spróbuj użyć mieszanki wzorów i tekstur. W przypadku mieszanych wzorów, zacznij od głównego koloru i wybierz jeden bardziej ruchliwy wzór oraz jeden lub dwa niskopoziomowe wzory. Różnorodność poduszek - puszystych, o różnych teksturach i rozmiarach - może naprawdę dodać ciepła do pokoju.

Zasłony
Podczas gdy niektóre ludzie są szczęśliwi spać w pokojach z żadnymi okiennymi zabiegami, zasłony są zdumiewającym sposobem naprawdę tworzyć przytulnego i sennego uczucie w sypialni. Na przykład, ty możesz używać lekkie tkaniny zasłony oddzielać łóżko od reszty pokój, tworzyć bardziej prywatnego i romantycznego uczucie. Dla tamto które są lekkimi czułymi lub dziennymi sypialniami, wybiera typ zaciemnienia zasłony utrzymywać pokój ciemny.

Istnieje wiele elementów, które przekształcają twoją sypialnię w jaskinię sypialną. Najważniejszym czynnikiem, o którym należy pamiętać jest wybór kolorów, wzorów, oświetlenia i tekstur, które są kojące i przyjemne dla Ciebie.
Z te 7 zasadniczymi, ty będziesz dobrze na twój sposobie tworzyć zapraszającą i cosy sypialnię dokąd ty chcesz wieszać out i relaksować cały czas.

Więcej porad znajdziesz TUTAJ

Komentarze (0)

Zostaw komentarz